Головна » 2016 » Травень » 31 » 10-а Студреспубліка відбулась на Волині
19:39
10-а Студреспубліка відбулась на Волині

Студентського мера та депутатів студентського магістрату Волині обирали у рамках десятого регіонального студентського мульти-фестивалю «Студентська республіка 2016», який відбувався з 27 по 29 травня 2016 року на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (село Гаразджа, Луцького району). 
Привітати студентів з відкриттям фестивалю прибули заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олександр Ткачук, директор центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, а також організатори, голова ГО «Volfest» Валерій Пельц, і голова «Студентської Ради Волині» Неля Жиговець.
На фестивалі були представлені 11 навчальних закладів, а це більше трьохсот студентів, які протягом фестивалю змагались у різноманітних змаганнях та конкурсах. За підсумками всіх змагань, перше загальнокомандне місце отримала команда Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 
На фестивалі проводили відбір до фіналу конкурсу краси-особистості «Перша леді Волині 2016». Дванадцять студенток, з різних вузів, протягом двох днів проходили майстер-класи, брали участь в фото сесіях та дефіле і в другий день фестивалю продемонстрували свою красу та знання. В результаті конкурсу до фіналу було відібрано 7 учасниць, які 26 червня позмагаються за корону «Першої леді Волині». Конкурс відбуватиметься на Театральному майдані міста Луцька з нагоди Дня молоді.
Та головна битва очікувала на громадян Студентської республіки в останній день фестивалю, адже в боротьбі за посаду студентського мера зійшлись два студентських лідери найбільших волинських навчальних закладів, студент Луцького національного технічного університету Табачук Олексій та його конкурент, студент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тарас Дубина.
Спочатку між кандидатами у студмери відбулися дебати, де кожен зазначив основні положення власної передвиборчої програми. Лише після цього студенти мали нагоду проголосувати за майбутнього мера у відповідних бюллетенях з справжнім ЦВК, спостерігачами та урнами для голосування. З перевагою 60% на 40% перемогу здобув студент ЛНТУ Табачук Олексій, який став «студентським мером» і очолить волинську делегацію на фіналі фестивалю.
Окрім мера, студенти обирали студентський магістрат із двох партій: «Студентський альянс» та «Дзень». Голоси виборців тут розділились так само, які на виборах мера, на користь партії «Студентський альянс». До складу магістрату увійшли: Райхерт Назарій (ЛНТУ), Фокін Тетяна (ЛПК), Дем’янчук Ірина (СНУ), Оліг Богдан (Луцький медколедж), Бутовський Владислав (Ківерцівський мед коледж), Ірина Гаранчевська (ЛНТУ), Юхимчук Артем (СНУ), Дубина Назар (СНУ) , Кисін Олександр (ЛВПУ), Тарківський Максим (СНУ).
Довідково:
Організували фестиваль громадські організації «Студентська республіка», «Студентська рада Волині» та громадська організація «Volfest» за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

Переглядів: 325 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Реєстрація / Вхід

We are in social:

Copyright MyCorp © 2019